Opis:
CALENDAR MOUSE PAD MS-PSC
DOSKONAŁA POD MYSZKI OPTYCZNE
Odmiana podkładki z uchylną klapką. Pod wierzchnią uchylną folią znajduje się kalendarz w układzie 12 do 15 kartek na każdy miesiąc osobno. Możliwe jest zamówienie indywidualnego kalendarza z własną grafiką lub wykorzystanie uniwersalnego kalendarza w dowolnym okresie roku.
Stosujemy zawsze 12 do 15 kartek startując od dowolnego miesiąca roku. Kartki mogą służyć jako notes a po zapisaniu lub zmianie miesiąca są usuwane.
Wymiar podstawowy 230 x 200 mm. Możliwe są inne kształty i wymiary mieszczące się w obrysie 230 x 200 mm lub dowolne inne.
Nasze ceny:
ilość 500 szt. - 5,61 PLN/szt.
ilość 750 szt. - 4,94 PLN/szt.
ilość 1000 szt. - 4,44 PLN/szt.
ilość 2000 szt. - 3,51 PLN/szt.
ilość 2500 szt. - 3,40 PLN/szt.
ilość 3000 szt. - 3,32 PLN/szt.
ilość 4000 szt. - 3,22 PLN/szt.
ilość 5000 szt. - 3,08 PLN/szt.
specyfikacja:
- wytrzymała, nieścieralna warstwa frontowa, z dowolnym projektem nadrukowanym techniką offsetowego druku UV, w pełnym kolorze;
- 12 - 15 stronnicowy kalendarz, z odrywanymi kartkami, wykonany według projektu ogólnego lub indywidualnego;
- antypoślizgowa warstwa spodnia, wykonana z gumy lub pianki - na której istnieje możliwość wykonania dodatkowego nadruku za pomocą techniki sitodruku i hotstampingu;
Podobne produkty: