Zobacz również: torby konferencyjne, torby na laptopa i dokumenty, teczki konferencyjne tanie

Teczki konferencyjne

Teczki konferencyjne to rzecz niezbędna w każdej firmie. Ułatwią codzienną pracę, umożliwiając uporządkowanie dokumentów i ich wygodne przechowywanie. Jednocześnie jednak świetnie sprawdzą się jako gadżet promocyjny. Oryginalnie zaprojektowane i wykonane z troską o detale będą budować pozytywny wizerunek. Jeśli mają posłużyć jako skuteczne narzędzie promocyjne, powinny zostać wyprodukowane z myślą o konkretnej firmie: jej potrzebach oraz wizji rozwoju. Firma Grupa 26 oferuje teczki konferencyjne o różnym przeznaczeniu – wszystkie wykonane z troską o estetykę oraz jakość.

Teczki konferencyjne – gadżet niezbędny w firmie

Zamawiając materiały papierowe dla firmy, nie można zapomnieć o teczkach. Te są potrzebne podczas codziennej pracy: umożliwiają nie tylko przechowywanie dokumentacji i korespondencji firmowej, ale również jej uporządkowanie. Świetnie nadają się również na gadżet dla kontrahentów czy klientów. Z nadrukowanym logo są doskonałym narzędziem promocyjnym – przyciągają uwagę i budzą zainteresowanie firmą oraz jej ofertą i produktami. To gadżet, który jest jednocześnie praktyczny i estetyczny.

Teczki konferencyjne dla firm z oferty Grupa 26

Grupa 26 oferuje teczki konferencyjne dla firm idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. W asortymencie znalazły się:

  • teczki na dokumenty,
  • teczki konferencyjne A4,
  • teczki z notatnikiem,
  • teczki konferencyjne A5 z notatnikiem,
  • torby na dokumenty,
  • pokrowce na dokumenty.

Wszystkie mogą zostać w pełni spersonalizowane. Oferujemy teczki w zróżnicowanej kolorystyce oraz rozmiarach. Proponujemy również nadruki logo czy motto firmy. Każda z naszych teczek wykonana została z troską o najwyższą jakość, zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenie materiałów i estetycznie wykończone świetnie spełnią swoją podwójną rolę: będą chronić dokumenty i funkcjonować jako narzędzie promocji.