Torby na ramię z nadrukiem

Gadżety do promocji firmy? Grupa 26 proponuje akcesoria idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocyjnych będą torby na ramię z nadrukami. W ofercie znajdziecie Państwo kolekcje w różnej estetyce: od prostych, płóciennych toreb na ramię, przez praktyczne saszetki i etui na tablet, po stylowe, pojemne torby, które bez problemu zmieszczą teczkę z dokumentami. Wszystkie torby na ramię cechuje wysoka jakość wykonania oraz możliwość stuprocentowego dopasowania do potrzeb klienta, pod względem kolorystyki oraz nadruku.

Torba na ramię – wyjątkowy gadżet reklamowy

Planując kampanię reklamową firmy, warto stawiać na oryginalne rozwiązania. Żeby przyciągnąć uwagę klienta, trzeba wyróżnić się z tłumu i wzbudzić zaciekawienie. Wizytówki i ulotki choć niezbędne w każdej firmie, mają małe szanse przyciągnąć uwagę. Znacznie skuteczniejszym narzędziem promocyjnym będą gadżety reklamowe – na przykład modne i praktyczne torby na ramię.

Torba może spełniać różną funkcję. Można wręczyć ją pracownikom albo potraktować jako gadżet dla klienta czy kontrahenta. Jeśli będzie miała ciekawą stylistykę, z pewnością przyciągnie uwagę na ulicy. Ten oryginalny gadżet z nadrukiem pomoże w budowaniu pozytywnego obrazu marki. Posłuży jako świetny gadżet promocyjny: poinformuje o istnieniu firmy i zachęci do przyjrzenia się jej ofercie.

Gadżety na zamówienie - torby na ramię z oryginalnym nadrukiem

Grupa 26 oferuje jedyne w swoim rodzaju promocyjne gadżety: w pełni spersonalizowane, dopasowane do potrzeb klienta torby na ramię. W katalogu firmy znalazły się:

  • saszetki,
  • torby na dokumenty,
  • torby na ramię,
  • stylowe torby na ramię,
  • torby na tablet.

Torby występują w różnej kolorystyce. Ich estetyka może zostać dopasowana do życzenia klienta. Grupa 26 wykonuje nadruki w dowolnej technice: tampodruk, grawerowanie laserem, sitodruk, termo transfer, tłoczenie, sublimacja, full color UV, doming. Wszystkie torby na ramię wykonano z wysokogatunkowych, odpornych na zniszczenia mechaniczne materiałów. Te są trwałe, solidnie wykończone i przyjemne w dotyku. Całość prezentuje się stylowo i kojarzy z cechami takimi jak rzetelność czy profesjonalizm. Torby od Grupa 26 świetnie sprawdzą się więc jako narzędzie promocyjne.