Torba na dokumenty AX-P729.207 Torba na dokumenty AX-P729.207
10 szt.
Promocja
Cena: 13,47 zł 13,47 zł

Zobacz również: teczki konferencyjnetorby konferencyjne, teczki konferencyjne tanie

Przyciągnij uwagę wymagających klientów za pomocą niestandardowych toreb na laptopa i dokumenty

Wygodne i łatwe w przenoszeniu torby na laptopa i dokumenty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie i transporcie elektroniki. Torby posiadają wyściełane wnętrze i oddzieloną przestrzeń wewnętrzną do przechowywania laptopa. Zostały wyposażone także w dodatkową kieszeń pozwalającą na przechowywanie kabli, długopisów, telefonu i innych potrzebnych akcesoriów.

Torby na dokumenty i laptopy pochodzą z kolekcji VOYAGER 2018 i VOYAGER XD 2018. W zależności od modelu występują w kolorze:

  • czarnym,
  • czerwonym,
  • granatowym,
  • zielonym,
  • jasnozielonym,
  • beżowym,
  • neutralnym,
  • pomarańczowym.

Torby wykonane są z odpornego na wodę i zabrudzenia poliestru 210D, 300D, 190T, 420D, 600D, 840D, 900D lub 1680D, pochodzącego z recyklingu materiału rPET, mikrofibry czy wodoodpornej bawełny ze specjalna powłoką PEVA. Torby posiadają także elementy metalowe, nylonowe i wykonane z PVC.

Najmniejsze torby mają wymiary 40 x 30,5 cm i ważą 0,12 kg, a największe mierzą 41,5 x 9,5 x 33,0 cm i ważą 1,26 kg. Im większa jest waga torby, tym więcej dodatkowych funkcji ona posiada. Stosunkowo duża torba na laptopa Swiss Peak posiada dodatkową komorę na dokumenty, a także liczne mniejsze kieszenie na długopisy, notatniki czy nawet na tablet. Torba zapewnia maksymalną ochronę dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Ponadto została wyposażona w miękki i bardzo wygodny uchwyt i regulowany pasek na ramię.  

Mniej więcej jedna trzecia wszystkich toreb na laptopa i dokumenty jest dostępna od ręki. Czas oczekiwania na większą ilość lub na dostępność pozostałych modeli wynosi nie dłużej niż 6 dni, a tylko w nielicznych przypadkach może się przeciągnąć się do 8 dni.

W kategorii toreb na laptopa i dokumenty znajdują się także plecaki na laptopy, dokumenty lub inne akcesoria. Według oryginalnego pomysłu został wykonany plecak na laptopa na kółkach. Wyposażono go w dwie boczne kieszonki siateczkowe oraz chowany, teleskopowy uchwyt i paski na ramię.

Dla osób korzystających często z tabletów przygotowaliśmy torby zamykane na rzep i z regulowanym paskiem na ramię. Występują one w granatowym, szarym i czarnym kolorze.

Na każdej torbie i plecaku możemy wykonać, zgodnie z Twoim projektem, nadruk w technice: tampodruku, grawerowania laserem, sitodruku, termotransferu, tłoczenia, sublimacji, druku full color UV lub domingu.